Предмет: Физика, автор: yana2008058

42. На скільки розтягнеться пружина, жорсткість якої дорівнює
120Н/м
якщо до неї підвісили вантаж, маса якого 600 г? g=10Н/м
A5 см;
Г50 см.
Б5 м;
В 5 мм,​

Ответы

Автор ответа: gregysize
5

Ответ:

Объяснение:

mg = k\Delta x \Rightarrow \Delta x = \dfrac{mg}{k} = \dfrac{0.6*10}{120} = 0.05~m = 5~cm


JidkiyMetaLL: Объяснение:
mg = k\Delta x \Rightarrow \Delta x = \dfrac{mg}{k} = \dfrac{0.6*10}{120} = 0.05~m = 5~cmmg=kΔx⇒Δx=kmg​=1200.6∗10​=0.05 m=5 cm
sasketooop: Що означає трикутник??????
gregysize: Изменение, в данном случае - изменение длины, растяжение
Похожие вопросы