Предмет: Химия, автор: sodaaaaa77

Який об’єм сульфур (IV) оксиду утвориться під час спалювання 0,74 г сірки? Яка маса солі утвориться під час пропускання утвореного сульфур (IV) оксиду крізь розчин кальцій гідроксиду?​

Ответы

Автор ответа: Аноним
5

m(S) = 0.74 g

V(SO2) - ?

m(соли) - ?

n(S) = 0.74 / 32 = 0.02 mol (к сотым округлил)

0.02 mol x mol

S + O2 = SO2

1 mol       1 mol

1:0.02 = 1:x

x = 0.02

V(SO2) = 0.02 * 22.4 = 0.448 l

                 0.02 mol x mol

Ca(OH)2 + SO2 = CaSO3 + H2O

                  1 mol     1 mol

1:0.02 = 1:x

x = 0.02

m(CaSO3) = 0.02 * 120 = 2.4 g

Ответ: V(SO2) = 0.448 l , m(CaSO3) = 2.4 g.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: geliya37
Предмет: История, автор: DOTD
Предмет: Математика, автор: olgamatelenok32