Предмет: Физика, автор: fx22999913

у посудині об'ємом 20 л знаходиться 2 моль газу. обчислити його тиск за температури 290 к

дайте решение с дано и полным объяснением, пожалуйста​

Ответы

Автор ответа: ilechkoihor
5

Объяснение:

використаємо для цього рівняння Менделєєва-Клаперона:

PV=nRT

P=nRT/V

R=8.31

P=2*8.31*290/20*10^-3=4819.8/0.02=240990 Па

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: никита3680
Предмет: Информатика, автор: lunalunaluna