Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть об'єм кисню необхідний для горіння етину об'ємом 300 л та об'єм утвореного вуглекислого газу. Об'єми виміряні за однакових умов
!!!!! СРОЧНО!!!!!! МНОГО БАЛІВ!!!!!
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Объяснение:
300 л Х л Х л
2C2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O
n=2 моль n=5 моль n=4 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 44,8 л V =112 л V = 89,6 л
300 л С2Н2 - Х л О2
44,8 л С2Н2 - 112 л О2
V(O2) = 300 * 112 / 44,8 = 750 л
300 л С2Н2 - Х л СО2
44,8 л С2Н2 - 89,6 л СО2
V(CO2) = 300 * 89,6 / 44,8 =600 л
Похожие вопросы
Предмет: Технология,
автор: саша282аговкк
Предмет: Английский язык,
автор: КАТЯ18638
Предмет: Русский язык,
автор: анатолий7
Предмет: Математика,
автор: rahimovilias
Предмет: Окружающий мир,
автор: Леночка6336