Предмет: Химия,
автор: jdkskdk9493
Помогите пожалуйста!!!!!!
Обчисліть об‘єм водяної пари що виділиться при згорянні 4л етену?
Ответы
Автор ответа:
34
Ответ:
Объяснение:
4 л Х л
C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O
n=1 моль n=2 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 44,8 л
4 л С2Н4 - Х л Н2О
22,4 л С2Н4 - 44,8 л Н2О
V(H2O) = 4 * 44,8 / 22,4 = 8 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: denispopov15
Предмет: Русский язык,
автор: 22320
Предмет: Русский язык,
автор: nadyacherkashi
Предмет: История,
автор: элиса11