Предмет: Физика, автор: kalincuk460

Потяг, рухаючись рівномірно, проїхав 20 км за 15 хв. Яка швидкість потяга? Відповідь запишіть у метрах за секунду.​

Ответы

Автор ответа: borodchuk26
1

Ответ:

Дано:

S=20км=20000 м

t=15хв=900 с

Знайти: V-?

Розв'язок

V=S/t

V=20000/900=22.22 м/с.

Объяснение:

Отож.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Артём28081