Предмет: Физика, автор: xrustunabogay2802

Яка напруга між кінцями вольфрамової дротини довжиною 20м і площею поперечного перерізу 0,5 мм² якщо через 2 хв через неї проходить заряд 240 Кл? Питомий опір вольфраму 0,055 Оммм²/м-(дробом)?

Ответы

Автор ответа: borodchuk26
8

Ответ:

Дано:

q=240 Кл

l=20 м

S=0.5 мм^2

t=2 хв=120 с

p=0.055 Ом*мм^2/м

Знайти: U-?

Розв'язок

I=U/R R=p*l/S I=q/t

U=I*R; U=I*p*l/S; U=q*p*l/t*S

U=240*0.055*20/120*0.5=4.4 B

Объяснение:

Я тобі напишу так як є.

* - множення


xrustunabogay2802: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: katenkamelok200