Предмет: Українська мова, автор: zoyapasyuta69

твір розповідь моя перша вчителька

Ответы

Автор ответа: vladykshp
14
Твір на тему Моя перша вчителька (твір-роздум на тему, пов'язану з життєвим досвідом учнів, у художньому стилі)


Учительська праця здається звичною й буденною: діти приходять на урок за розкладом, з'являється вчитель, щось пояснює, навчає, далі наступний урок з іншим учителем. Здається, буденна річ, але не завжди. Бувають такі уроки й такі вчителі, про яких згадуєш і довго пам'ятаєш. То що ж відбувається на уроці, коли тобі пригадуються і слова, сказані вчителем, і вираз його очей, жести? Здається, що він промовляє якісь особливі слова саме тільки для тебе особисто, хоча поруч сидять твої однокласники. На мою думку, що це той самий момент, коли вчитель вкладає душу у свою роботу, а своє серце віддає дітям.

Моя перша вчителька — Тетяна Вікторівна. Вона була й залишається для мене якоюсь незвичайною людиною. Мені хотілося щоранку швидше потрапити до школи, бо вчителька буде знову розповідати щось цікаве й захоплююче. Вона була і вимогливою, і люблячою водночас. Пам'ятаю, як вона могла насварити: «Володю, ти ж такий розумний і як же це ти зміг виконати так брудно завдання?» Ми всі для неї були і найкращими, і найрозумнішими, вона кожного з нас любила й любить зокрема, а не всіх загалом.

Я навчаюся в п'ятому класі в «дорослій» школі. Тут усе по-іншому, але я продовжую приходити після уроків до Тетяни Вікторівни й розповідати про свої успіхи. І скільки б років не минуло, я пам'ятатиму її уроки добра й щирості, сподіваюся, що виправдаю її віру в мене, у мої здібності.
Автор ответа: vladatarasyuk
6
Сьогодні мені мама показала альбом де я був(була) першокласником(першокласницею). Фотографії були такі старенькими. На них було зображено низенькі парти і новенька дошка. За тими партами сиділи мої маленькі однокласники, а між двома рядами стояла моя перша вчителька (ім'я). На її обличчі була щира радість, а очі палали вогником щастя. Я пам'ятаю як в той день вона нам показала всю школу та познайомила із всіма вчителями. Ще вона нам розповідала яке важливе для нас навчання і як потрібно старатися. Її поради виявилися для мене дуже важливими, саме завдяки їм, я зараз гарно вчуся.
Кожної п'ятниця стараюся до неї зайти в кабінет, та розпитати як справи з новими учнями, розповісти які у мене проблеми. Часом здається, що (ім'я вчительки) мені як друга мама. Тому я щиро її люблю.                                

HermioneGranger5: Про мою 1 вчительку можна сказати, мабуть, дуже багато. Її вага і ріст мені, на жаль, невідомі, але я знаю, як її звати. А звати її (ім'я вчительки). І мені аж дурно стає, коли згадую, скільки дев'яток я від неї отримала. Скільки було зауважень у зошиті на кшталт "пиши розбірливо". Не обійшлося і без двійок. Але, коли дорослішаєш, починаєш розуміти, що вчителька хотіла так, як краще. Хотіла допомогти. Хотіла, щоб з цих переляканих першокласників виросли люди.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: лолика67
Предмет: ОБЖ, автор: Alowy37y737
Виберіть одну правильну відповідь.

1. Загальнолюдськими цінностями є:

а) кар’єра, гроші, необмежена влада; б) успіх, популярність, слава;

в) родина, здоров’я, освіта, робота; г) реклама, прибуток, зброя.

2. Ознакою соціального здоров’я є:

а) успішна робота фізіологічних систем організму людини – опорно-рухової, кровоносної, травної, нервової, видільної та інших систем;

б) успішний розвиток особистості людини, її вміння вільно й відповідально визначати своє місце серед інших людей; в) нормальне функціонування процесів мислення, пам’яті, уяви, уваги; г) здатність адекватно оцінювати й сприймати свої почуття й відчуття.

3. Надмірні психологічні стреси можуть:

а) сприяти збереженню здоров’я; б) призводити до хвороб травної системи й викликати виразку шлунка; в) забезпечувати нормальне протікання фізіологічних процесів; г) стимулювати діяльність нервової системи.

4. Особливістю глобальних проблем є те, що вони:

а) не можуть бути розв’язані зусиллями окремих країн; б) не вимагають цілеспрямованих та організованих зусиль усієї світової спільноти; в) не можуть призвести в майбутньому до серйозних, можливо необоротних, наслідків для всього людства; г) можуть бути розв’язані однією країною.

5. Інфантилізм – це:

а) відставання людини в розвитку, яке виявляється в збереженні в дорослому віці фізичних та інтелектуальних рис, властивих дитячому віку; б) розвиток, поява у фізичному вигляді дорослих рис; в) уміння залишатися самим собою; г) уміння зовні виглядати дорослим.

6. Доросла людина повинна:

а) мати професію, бути економічно незалежною та забезпечувати себе матеріально; б) не враховувати інтереси інших людей; в) одержувати допомогу від батьків; г) одержувати допомогу від своїх дітей.

Предмет: Русский язык, автор: kurbanovna