Предмет: Химия,
автор: aniboy890
Обчислити масові частки Алюмінію, Сульфуру, Оксигену в алюміній сульфаті, формула якої Al2(SO4)3.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Al₂(SO₄)₃
Mr(Al₂(SO₄)₃)=2×Ar(Al)+3×(Ar(S)+4×Ar(O))=2×27+3×(32+4×16)=342
ω(Al)=2×Ar(Al)/Mr(Al₂(SO₄)₃)=2×27/342=0,158 або 15,8%
ω(S)=3×Ar(S)/Mr(Al₂(SO₄)₃)=3×32/342=0,281 або 28,1 %
ω(O)=12×Ar(O)/Mr(Al₂(SO₄)₃)=12×16/342=0,561 або 56,1%
Відповідь: ω(Al)=15,8%; ω(S)=28,1 %; ω(O)=56,1%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: зайка613
Предмет: Геометрия,
автор: sanyagryaznoff