Предмет: Физика, автор: iryna55557

обчисліть силу струму яка проходить через мідний дріт довжигою 50м. та площою поперечного перерізу 0.25мм² пии напрузі 6.8В​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

R=(ρ•ʟ)/S=3,44≈3,4 Ом;

I=U/R=6,8/3,4=2 A.

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним