Предмет: Математика, автор: pepsika7

1 кг печива коштуэ 45 грн 40 к. Скiльки коштуэ 1/2 вiд маси цього печива?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 кг  - 45грн 40 к

1/2 кг - х

х= 45,4*1/2

х=22 грн 70 к

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: 31241514