Предмет: Математика,
автор: zzz907962
Задача 1.
Їдальня закуповує щодня масло 1 кг по 110 грн. за кілограм, сметану 3 кг по
35 грн. за кілограм, вершки mg кг по 70 грн. за кілограм. Визначте суми,
потрібні для купівлі окремих продуктів, і загальну суму.
furmansergii79:
а скільки вершків ти не написав
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
За масло віддають - 110 кг, за сметану - 105 грн, за вершки - 70 грн, а за все разом - 285 грн.
Пошаговое объяснение:
Масло - 1 кг по 110 грн
Сметана - 3 кг по 35 грн
Вершки - 1 кг (1 л) по 70 грн
1) 110×1=110 (грн) - масло
2) 3×35=105(грн) - сметана
3) 70×1=70(грн) - вершки
4) 110+105+70=285(грн)
Відповідь:⬆️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: абуталиб05
Предмет: Русский язык,
автор: ванягулвк
Предмет: Русский язык,
автор: ehidna666
Предмет: Английский язык,
автор: ardaginoffkola