Предмет: Химия,
автор: sergey5843
Обчислити масу води, що утворилася х 11,2 л етану при горінні
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
V(C2H6) = 11.2 л
Найти
m(H2O) -?
Решение
11.2 л x
2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O
44.8 л 108 г
x = 11.2 x 108г
-------------- = 27 г
44.8 л
Ответ:27 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: filippov305
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: лара210
Предмет: Русский язык,
автор: соникикс1
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним