Предмет: Физика,
автор: Fjkctjklkg
3 башти висотою 25 м горизонтально кинули камінь із швидкістю 15 м/с. Знайти кінетичну і потенціальну енергії каменя через 1 с після початку руху. Маса каменя 0,2кг. Опором повітря знехтувати.
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
швидкість каменя який летить 1 секунду
V=V0+gt=15+10=25 м/с
Ek=mv²*1/2=0.2*25²*1/2=62.5 Дж
Ep=mgh=0.2*10*25=50 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: angel10010
Предмет: Русский язык,
автор: яра3
Предмет: Другие предметы,
автор: саня666567
Предмет: Литература,
автор: anndeinega
Предмет: Математика,
автор: bayovaalena