Предмет: Физика,
автор: sonahilkevic08
Визначити силу струму , який проходить в резисторі , опір якого 15 м , а напруга 30 В
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
R=15 Ом
U=30 B
A-?
Розв'язання
I=U/R
I=30/15=2 A
Відповідь I=2A
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 131185
Предмет: Английский язык,
автор: свекор
Предмет: Русский язык,
автор: тарзан4
Предмет: Математика,
автор: sumayachoktal
Предмет: Русский язык,
автор: Катринперси