Предмет: Другие предметы, автор: saha933764

"сліпий музикант" Анна Михайлівна сенкан

Ответы

Автор ответа: sofiakrizovec
0

“Сліпий музикант” характеристика героїв – Петра, Евеліни, дядька Максима, конюха Юхима, які зображені у творі Володимира Короленко допоможе розкрити їх образи та визначити риси характеру.

Зміст

“Сліпий музикант” характеристика героїв

Характеристика Петра

Характеристика Евеліни

Характеристика дядька Максима

Конюх Юхим

Анна Михайлівна

Основна думка повісті “Сліпий музикант”

“Сліпий музикант” характеристика героїв

Характеристика Петра

На долю головного героя випало велике випробування: він сліпий від народження, і повинен поступово прийти до розуміння своєї цінності і необхідності в цьому світі. Спочатку йому складно спілкуватися з однолітками, але поява в його житті Евеліни приносить йому чимало приємних хвилин: він знаходить подругу, близьку людину. По суті, Петро хоче знайти своє місце в житті, але спочатку йому потрібно прийняти факт власної сліпоти. Довго він не може змиритися з тим, що не такий як всі, що не бачить світ. Він повинен прийти до розуміння того, що володіє великим талантом, і захотіти його розвинути до високого рівня. Багато в чому досягнення цієї мети сприяє вплив дядька Максима, який вигадує для племінників нові випробування. Ми бачимо, як з недовірливого і невпевненого юнака Петро поступово стає сильною людиною, люблячим життя. Коли він перестає жаліти себе і починає дихати на повні груди, результати не змушує на себе чекати: і ось Петро вже сліпий музикант. Короткий зміст історії розповідає про те, як у нього утворюється сім’я, особисте щастя.

Характеристика Евеліни

Це була мудра і добра дівчинка, розвинута не по роках. При першому знайомстві можна помітити її незворушність і спокій, з яким вона дивилася на звичайні речі. По відношенню до Петра вона ласкава і прониклива. Недарма в ній одній в дитячі і юнацькі роки сліпий бачив відраду і втіху. Евеліна – перший і єдиний друг Петра, згодом його кохана. Їхні стосунки гармонійні, з часом вони тільки міцнішають. Евеліна завжди сприймала біль Петра як свій власний. Момент, коли вона дізналася, що він сліпий, запам’ятався їй на все життя: вона плакала над цією обставиною так, немов хлопчик (в ту пору ще незнайомий) був її близьким родичем або другом.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vica13042001
Прочитайте и составьте вопросный план текста.
Абрамцево-одна из знаменитых подмосковных усадеб. В 1843 году известный русский писатель Сергей Тимофеевич Аксаков (1791-1859) приобрел небольшое подмосковное имение Абрамцево, расположенное в 12 верстах от Троице-Сергиевой лавры.
В Абрамцеве созданы основные литературные произведения Аксакова, в том числе его известные автобиографические повести, в которых он уходил, как говорил, «в свои младые годы»: «Семейная хроника»«Детские годы Багрова-внука»«Воспоминания».На протяжении пятнадцати лет "Абрамцево" являлось одним из очагов общественной и культурной жизни России, местом встреч, оживлённых бесед и споров выдающихся людей того времени.В гостях у Аксаковых бывали И.С. Тургенев, Н.В. Гоголь, Ф.И. Тютчев,М.С. Щепкин, М.П. Погодин и многие другие.
Близкая дружба связывала хозяина усадьбы с Н. В. Гоголем. Впервые Гоголь приехал в Абрамцево 14 августа 1849 года и прожил здесь четыре дня.Во время этого посещения Гоголь читал хозяевам первую главу из второго тома «Мёртвых душ».Впоследствии он еще четырежды побывал в Абрамцеве. В мезонине абрамцевского дома есть комната, которая многие годы спустя продолжала именоваться Гоголевской.
Предмет: Алгебра, автор: olgatereshenko2305