Предмет: Физика,
автор: Аноним
імпульс тіла масою 60 г дорівнює 0 6 кг· м/с. яка його швидкість
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
10 м/с
Объяснение:
p=mV
V=p/m=0,6/0,06=10 м/с
(60г=0,06кг)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: stranna11type
Предмет: Русский язык,
автор: Dashunek
Предмет: Русский язык,
автор: 075198524
Предмет: Биология,
автор: ilena5072
Предмет: География,
автор: honeydewmellon