Предмет: Химия, автор: Bduddb8292838

Для приготування фармацевтичних настоянок використовують розчин спирту у воді з масовою часткою спирту 70%. Обчисліть масу води та масу спирту в такому розчині об'ємом 1 л якщо його густина 0,874 г/мл.​

Ответы

Автор ответа: dimabarannik2
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:.

mРоз. - 1л.

(wСп.)- 70%

Знайти:

wСп. -?

------------------------

m розчину=1л * 0.874 г/мл =874г

m спирта у розчину =874 * 0.70 =611.8г

m нового розчину =874г + 70г =944г

w спирту 611.8/944 * 100% = 0.64%

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: балбес6
Предмет: Русский язык, автор: Алина918273