Предмет: Химия, автор: rusalovskaaad

химия помогите пожалуйста​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 15katharine5
0

Ответ:

Поставте цю відповідь найкращою будь ласка.(Мені потрібно це для переходу в іншу лігу)

Объяснение:

Приложения:
Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

 128 г                            Х г, Хл

  S      +       O2     =       SO2

n=1 моль                      n=1 моль

М=32 г/моль               М=64 г/моль

m=32 г                         m=64 г

128 г  S   -   Х г  SO2

32 г   S   -  64 г  SO2

m(SO2) = 128 * 64 / 32 = 256 г

n(SO2) = m / М = 256 г / 64 г/моль =4 моль

V(SO2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 4 моль = 89,6 л

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Данила3231