Предмет: Химия,
автор: HoteMan309
обчисліть кількість речовини води , якак прореагує із сульфур 6 оксидом масою 24 г з утворенням сульфатної кислоти(будь ласка дуже треба)
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
n(H2O) = 0,3 моль
Рішення:
m(SO3) = 24 г
n(H2O) = ?
SO3 + H2O = H2SO4
n(SO3) = m / M = 24 г / 80 г/моль = 0,3 моль
n(H2O) = n(SO3) = 0,3 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Регина2004BakRe
Предмет: Другие предметы,
автор: alenazhukova01
Предмет: Английский язык,
автор: spivakinna
Предмет: История,
автор: Аноним