Предмет: Химия,
автор: ala63
обчисліть кількість речовини сірчистого газу SO2, якщо маса сполуки становить 3,2 г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
n(SO2) = 0,05 моль
Объяснение:
n(SO2) = m(SO2) ÷ M(SO2) = 3,2г ÷ (32 + 16 × 2)г/моль = 3,2г ÷ 64г/моль = 0,05 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ivannikolaevich
Предмет: Русский язык,
автор: анара07
Предмет: Окружающий мир,
автор: ручечка1
Предмет: Математика,
автор: smesh33221
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним