Предмет: Физика,
автор: Аноним
1) Який струм тече через вольтметр , якщо його опір 12 кОм і він показує напругу 120В.
2)Сила струму в спіралі електричної лампи 0,7А, опір лампи 310 Ом. Визначте напругу, під якою перебуває лампа.
Через дано пожалуйста!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
R = 12 кОм = 12000 Ом
U = 120В
----------------------------------------
I = ?
I = U/R = 120 / 12000 = 0.01 А = 10 мА
==================================================
I = 0,7А
R = 310 Ом.
--------------------------------------------------
U = ?
U = I*R = 0.7*310 = 217 B
555ai555:
рад помочь
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lenakuznetsova2
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mombaev77
Предмет: Русский язык,
автор: anitaerik
Предмет: Математика,
автор: ЛеСя7678
Предмет: Математика,
автор: zimnickayairina