Предмет: Физика,
автор: dt946555
Визначте силу тяжіння, яка діє на тіло, якщо його маса дорівкює 0,1 кг.Зобразіть цю силу на рисунку
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
F=1Н(Ньютон)
Объяснение:
F=m*g; g=10Н/кг
F=0.1кг*10Н/кг= 1Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: natlopatiuk
Предмет: Русский язык,
автор: svetlanainusova
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: lolaaaaa2
Предмет: МХК,
автор: ялюблюплотнопокушать