Предмет: Физика, автор: Аноним

Напруга на затискачах електричної праски 220В, опір нагрівального елемента праски 50 Ом. Чому дорівнює сила струму в нагрівальному елементі?​

Ответы

Автор ответа: Bloorysnake
21

Дано:

U = 220 B

R = 50 Ом

I = ?

Решение:

U = R×I => I = U/R

I = 220 B/50 Ом = 4,4 А

Ответ: 4,4 А

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: юху11