Предмет: Физика,
автор: tsyhanok129
Якою була сила струму в провіднику, якщо напругу на його кінцях збільшили до 9,1В, а сила струму стала 0,4А? В початковий момент часу на кінцях провідника була напруга 3,4В.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1A
Объяснение:
R=U1/I1=2/0.5 = 4 Ома
I2 = U2/R = 4/4 = 1 A
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: щннг
Предмет: Английский язык,
автор: Den42rus
Предмет: Английский язык,
автор: Tagalog
Предмет: Українська мова,
автор: jasminka20152
Предмет: Английский язык,
автор: krekrersol83