Предмет: Физика, автор: kovalskyianton0112

Задача 1. Напруга в мережі 120 В. Опір кожної з двох електричних ламп, включених в цю мережу, дорівнює 240 Ом. Визначте силу струму в кожній лампі при послідовному і паралельному їх включенні.

Задача 2. Яка робота електричного струму в паяльнику, якщо сила струму в колі дорівнює 3 А, а опір паяльника - 40 Ом? Час роботи паяльника - 30 хвилин. Яка кількість теплоти виділиться в паяльнику за цей час?

Ответы

Автор ответа: ArsenHadzhala
1

Відповідь:

1.U1 = U2 = 120 В

R1 = 240 Ом

R2 = 240 Ом

I = U/R

I1 = 120 В/240 Ом = 2 А

I2 = 120 В/240 Ом = 2 А

Пояснення:

2 я не знаю сорі

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: Fiat124