Предмет: Химия,
автор: nosokanukovic
Визначити число молекул і кількість речовини 88г. Карбон (4)оксид
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(CO2)=88 г
n(CO2)-?
N(CO2)-?
Розв*язок:
Обчислюємо кількість речовин СО2 за формулою: n=m/M, де M(CO2)=12+2×16=44 г/моль
n(CO2)=88г / 44г/моль =2 моль
Визначаємо число молекул карбон (IV ) оксиду за формулою:
N=n×Na, де Na=6,02×10²³моль⁻¹ (число Авогадро)
N(CO2)=2×6,02×10²³=12,04×10²³молекул
Відповідь: n(CO2)=2 моль; N(CO2)=12,04×10²³молекул
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: DashaZdanova19
Предмет: Русский язык,
автор: eliza200540
Предмет: Русский язык,
автор: ageevamailru
Предмет: Русский язык,
автор: Lobastovaoksana
Предмет: География,
автор: brarro