Предмет: Химия, автор: Alise2000

для 1.12л чадного газу СО(н.у.)обчисліть масу цієї порції газу​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
5

Объяснение:

Дано

V(CO)=1,12 л

Vm=22,4 л/моль

М(СО)=28 г/моль

Найти

m(CO)

n(CO)=V(CO)/Vm=1,12/22,4=0,05 моль

m(CO)=n*M=0,05*28=1,4 г

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: AlexBerg21