Предмет: Физика, автор: lF0Xl

Електрична піч споживає струм 200 А від мережі . 127 В через обмежуючий опір опір 0,2 Ом.Визначити потужність , яку споживає піч.

Ответы

Автор ответа: Ландау
0

I=U/R=127/0.2=635(А).P=IU=80645(Дж)=80.645 кДж.Ответ 80645Дж

Похожие вопросы