Предмет: Физика, автор: anastasiaavramenko09

ДУЖЕЕЕЕ СРОЧНОООО ПОМОЖІТЬ!!!!!
автомобіль який рухався зі швидкістю 72км/год зменшив швидкість до 36км/год пройшовши шлях 100м. З яким прискоренням гальмував автомобіль і скільки часу тривало гальмування?

Ответы

Автор ответа: IUV
3

Ответ:

Объяснение:

v₁=20 м/с

v₂=10 м/с

v ср = (v₁+v₂)/2 = 15 м/с

t = S/v ср = 100/15=20/3 сек

а = (v₂-v₁) / t = - 10 /(20/3) = - 1,5 м/с2

Похожие вопросы