Предмет: Физика, автор: veronicaloge64

літак рухаючись рівноприскорено через 20с після старту набув швидкості 180 км/год знайти прискорення літака шлях за 20 с руху, швидкість літака через 10с руху, а також час, за який літак подалає 125 м​

Ответы

Автор ответа: ilechkoihor
7

Відповідь:

Пояснення:

Перше знайдем прискорення:

1)V=V0+at;V0=0

V=at;50=a*20;a=2.5 м/с²

2)V=V0+at;V0=0

V=2.5*10=25 м/с

3)S=at²/2

125=2.5*t²/2

t=√(125*2/2.5)=10 с

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vladislavkiree
Предмет: Математика, автор: лерчик100
Предмет: Математика, автор: tvoyamamochka1