Предмет: Физика,
автор: kravasasa35
5.Дубовий брусок маэ масу 490 г та густину 700 кг/м (в куби). Визначте його обэм.
6. Легковий автомобиль маэ масу 1т. Визначте його вагу
7. Пид диэю сили 320 Н пружина амортизатора стиснювалась на 4 мм. На скильки вона стиснеться пид диэю сили 1.6 кН
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объем бруска:
V = m/ρ, где m = 0,49 кг - масса бруска
ρ = 700 кг/м³ - плотность бруска
Тогда:
V = 0,49 : 700 = 0,0007 (м³) = 700 см³
Автор ответа:
0
Ответ:
Бар көлемі:
V = m / ρ, мұндағы m = 0,49 кг-бардың массасы
ρ = 700 кг/м3-жолақтың тығыздығы
Сонда:
V = 0,49: 700 = 0,0007 (м3) = 700 см3
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vahitov10
Предмет: Русский язык,
автор: gardabanec720
Предмет: Русский язык,
автор: phrancuz71
Предмет: Математика,
автор: LidaFes123
Предмет: Математика,
автор: qqKorol