Предмет: Химия, автор: nastyakovtun2007

Яку масу має кисень,що займає об'єм 11,2 л за н.у?

Ответы

Автор ответа: danilaid17
0

Ответ:

16 г

Объяснение:

найдем кол-во O2

это 11.2 / 22.4 = 0.5 моль

m = n * M

m = 0.5 * 32 (молекулярная масса кислорода)

m = 16

Автор ответа: liza2004che
0

Ответ:

m(O2)=16 г

Объяснение:

Дано:

V(O2)=11,2 л

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

m(O2)-?

Розв*язок:

Визначаємо кількість речовин О2:

n(O2)=V(O2)/Vm=11,2л / 22,4л/моль =0,5 моль

Обчислюємо масу кисню:

M(O2)=2×16=32 г/моль

m(O2)=n(O2)×M(O2)=0,5моль×32г/моль=16 г

Відповідь: m(O2)=16 г

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: biminananna