Предмет: Математика,
автор: Аноним
Помогите 4 клас подготовка к 5
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1) 4*9=36 (грн) ціна помідорів;
2) 100-36=64 (грн) залишилося грошей;
3) 64:8=8 (грн) ціна кілограма цибулі;
Відповідь: 8 грн ціна за кілограм цибулі.
Автор ответа:
0
Ответ:
8 грн
Пошаговое объяснение:
1) 4•9=36(гр) это за помiдор
2) 100- 36= 64(гр) ост
3) 64: 8=8 (гр) цiна цибулi
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: esayll11
Предмет: Химия,
автор: Dima12354678
Предмет: Информатика,
автор: Katy1506
Предмет: Литература,
автор: geoskis2004p4gnbf