Предмет: Химия,
автор: ATop4ik
Яка кількості речовини відповідає 1,68 г кальцій оксиду. ДАЮ 18 БАЛЛОВ!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано
m(CaO)=1,68 г
М(СаО)=56 г/моль
Найти
n(CaO)
n(CaO)=m/M=1,68/56=0,03 моль
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: kanilovely
Предмет: Химия,
автор: Фартер
Предмет: Физика,
автор: ksenyaprotasevi
Предмет: Биология,
автор: koe277kto