Предмет: Химия,
автор: ma1897
Відносна молекулярна маса MgO??
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(MgO)= 24+16=40, відносна молекулярна маса 40
Автор ответа:
0
M(MgO)=Ar(Mg)+Ar(O)=24+16=40 г/моль
Ответ: M(MgO)=40 г/моль
Ответ: M(MgO)=40 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: julijulblog
Предмет: Обществознание,
автор: irina22366757668
Предмет: Английский язык,
автор: amanalidaulet
Предмет: Информатика,
автор: MissPhelps
Предмет: Химия,
автор: julyy16