Предмет: Химия,
автор: andrusenkovita450
Обчисліть об'єм кисню що витрат вся на згорання 30 літрів пропану
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
30 л Х л
С3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O
n=1 моль n=5 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 112 л
30 л С3Н8 - Х л О2
22,4 л С3Н8 - 112 л О2
V(O2) = 30 * 112 / 22,4 =150 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: KenshinX
Предмет: Биология,
автор: zhekichan161
Предмет: Информатика,
автор: konek331
Предмет: Английский язык,
автор: Attalina
Предмет: Окружающий мир,
автор: АрифШукюров