Предмет: Физика,
автор: ooksa
Пробiрку помiстили в мензурку з водою.Рiвень води при цьому пiдвищився вiд подiлки 100 до 120 см.куб. Скiльки важить пробiрка,яка плавае у водi?
Ответы
Автор ответа:
0
Вес плавающего тела равен весу жидкости которую вытесняет тело
V=V2-V1=120-100=20 см3
найдем массу пробирки m=p*V=1*20=20г
F=m*g=0,02*10=0,2Н
пробирка важить 0,2 Н
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: FATEN
Предмет: Геометрия,
автор: svetlanaseveleva4095
Предмет: Українська література,
автор: sima10adamsfamily
Предмет: Алгебра,
автор: Lion98
Предмет: Математика,
автор: Аноним