Предмет: Химия,
автор: cveta27011989
яка кількість речовини магній оксиду утворюється під час взаємодії магнію кількості речовини 0,2 моль з достатньою кількістю кисню
Ответы
Автор ответа:
4
0,2 моль Х моль
2Mg + O2 = 2MgO
n=2 моль n=2 моль
0,2 моль Mg - Х моль MgO
2 моль Mg - 2 моль MgO
n(MgO) = 0,2 * 2 / 2 = 0,2 моль
2Mg + O2 = 2MgO
n=2 моль n=2 моль
0,2 моль Mg - Х моль MgO
2 моль Mg - 2 моль MgO
n(MgO) = 0,2 * 2 / 2 = 0,2 моль
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
0,2 моль Х моль
2Mg + O2 = 2MgO
n=2 моль n=2 моль
0,2 моль Mg - Х моль MgO
2 моль Mg - 2 моль MgO
n(MgO) = 0,2 * 2 / 2 = 0,2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: 2847000
Предмет: Геометрия,
автор: alenysia1
Предмет: Литература,
автор: bam200422
Предмет: Алгебра,
автор: lagir2003
Предмет: Английский язык,
автор: margo8753268063