Предмет: Физика,
автор: artemtrozzerov
ДАЮ 30 БАЛОВ
У коло з напругою 200 В увімкнено послідовно два опори: R1=200 Ом і
R2=1000 Ом. До кінців другого опору підключено вольтметр. Чому дорівнює опір вольтметра,
якщо він показує 160 В?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
U = 200 В
R1=200 Ом
R2=1000 Ом.U2 = 160 В
r = ?
I = (U-U1) / R1
I = (200 - 160) / 200 = 0.2 A
I=U1 / (R2*r / (R2+r))
0.2 = 160 / (1000*r / (1000+r))
(1000*r / (1000+r)) = 800
1000r = 800000 + 800r
10r = 8000 + 8r
2*r = 8000
r= 4000 Ом
artemtrozzerov:
Лучший просто
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: рулетик1
Предмет: Русский язык,
автор: wikusy2014
Предмет: Математика,
автор: NadezhdaVorobieva
Предмет: Литература,
автор: НикочкаСоколовская
Предмет: Математика,
автор: Лианочка99999