Предмет: Химия, автор: vlad000076

визначте кількість речовини P2O5 яка відповідає його масі кількістю 284грам​

Ответы

Автор ответа: liza2004che
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(P2O5)=284 г

n(Р2O5)-?

Кількість речовини визначаємо за формулою:

n=m/M

M(P2O5)=2×31+5×16=142 г/моль

n(P2O5)=284г / 142г/моль =2 моль

Відповідь: n(P2O5)=2 моль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: thanks12
Предмет: Алгебра, автор: UPRISTITE
Предмет: Алгебра, автор: polosnjjgg78