Предмет: Химия,
автор: opioh2006
обчислити кількість молекул природного газу ch4 що міститься в обємі 8,96л на н у
Ответы
Автор ответа:
1
*N-кількість молекул
*Vm-Молярний об'єм
*V-об' єм
*v або n- кількість речовини
*N(A) - число Авогадро
Дано :
V(CH4) =8.96л
N(молекул) -?
Розв'язання
v=N/N(A). Звідси N=v*N(A)
v=V/Vm=8.96(л) : 22.4(л/моль) =0.04 моль
N=v*N(A) =0.04 моль * 6.02*10^23=0.2408 молекул.
Відповідь :0.2408 молекул.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: polinariq
Предмет: Математика,
автор: brezze78
Предмет: Математика,
автор: barracuda23
Предмет: Математика,
автор: софа484
Предмет: Математика,
автор: 123456789НИКА