Предмет: Химия,
автор: valentinakru83
допоможіть обчислити кількість речовини кисню що витратиться на згорання 10 моль кальцію
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
дано:
ню(Са)=10моль
ню(О2)=?
Розвязання:
2Са+О2=2СаО2
10моль/2моль = х/1моль
10/2=х/1моль
10х1моль=2х
х=10моль/2
х= 5моль
Відповідь:ню(О2)= 5моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ilina1810
Предмет: Физика,
автор: VolaHofman
Предмет: История,
автор: konan6511
Предмет: Математика,
автор: forzorez