Предмет: Химия,
автор: vikiyoukerofficial
обрахувати об'єм кисню необхідний для повного згорання 735 л бутану
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2C4H10 = 13O2 = 8CO2 + 10H2O
n(C4H10) = 735/22.4 = 32.8 моль
n(C4H10) : n(О2) = 2 : 13
32,8 Х
х = 32,8*13/2 = 213,2 моль
V (O2) = n*Vm = 213.2*22.4 = 4775.6л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: ProstAlal
Предмет: Физика,
автор: batalovayulchiЮлия
Предмет: Математика,
автор: ijumasheva98
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: svetaaa77