Предмет: Химия,
автор: nadijaperedryk
1. Органічна речовина має у своєму складі Карбон і Гідроген. Масова частка Карбону – 84,21%. Густина пари речовини за повітрям 3,93. Яка формула цієї сполуки?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Молекулярна маса повітря становить 29 г/моль. Знаходимо молекулярну масу газу: 29*3,93=114 г/моль.
Знаходимо масу карбону в цьому газі: 114*0,8421=96
Знаходимо кількість атомів карбону у сполуці: 96/12=8
Знаходимо масу гідрогену в цьому газі: 114*0,1585=18. Так як маса гідрогену складає 1, то і кількість атомів гідрогену у сполуці буде також 18.
Формула сполуки має вигляд С8Н18 (октан)
nadijaperedryk:
дуже дякую ❤
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: katyaplatygina
Предмет: Химия,
автор: 401050
Предмет: Математика,
автор: veramiller666
Предмет: Информатика,
автор: annaup00
Предмет: Математика,
автор: kateshpak55