Предмет: Физика, автор: sofiamoris08

пружину жорсткістю 50 Н/м розтягують силою 2 Н. Видовження пружини становить....
а) 4см
б) 25 см
в) 100см

Ответы

Автор ответа: anhajtan
1

Ответ:

Дано:

k=40H/м

Δx=1.5см=0.015м

Найти:

F-?

Решение:

F=Δx*k=0.015*40=0.6H

Ответ: 0.6H

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Redstoner
Предмет: Українська література, автор: Дашенька258