Предмет: Химия,
автор: matvejklimdzura
5. Розрахуйте молярні маси
сполук:Cr2O3; AlCl3; (NH4)2S
ПОМОЖІТЬ ПЖ
Ответы
Автор ответа:
1
Mr(Cr2O3) = 2•Ar(Cr) + 3•Ar(O) = (2•52) + (3•16) = 152
M(Cr2O3) = 152 г/моль
Mr(AlCl3) = Ar(Al) + 3•Ar(Cl) = 27 + (3•35,5) = 133,5
M(AlCl3) = 133,5 г/моль
Mr((NH4)2S) = 2•Ar(N) + 8•Ar(H) + Ar(S) = (2•14) + (8•1) + 32 = 68
M((NH4)2S) = 68 г/моль
Молекулярна маса співпадає з молярною
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kzverintsev
Предмет: Химия,
автор: yulechkarudenk
Предмет: Математика,
автор: korova73
Предмет: История,
автор: МиленаПлюс
Предмет: История,
автор: аммтмтмт