Предмет: Химия,
автор: oleja14
укажіть об'єм (л), який за н.у. займає азот N2 масою 7г
Ответы
Автор ответа:
7
m(N2) = 7 г
n(N2) = m(N2) / M(N2) = 7 г / 28 г/моль = 0,25 моль
V(N2) = n(N2) * Vm = 0,25 моль * 22,4 л/моль = 5,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Алинусик007
Предмет: Литература,
автор: lizamelenteva
Предмет: Математика,
автор: alekseevvova78
Предмет: Математика,
автор: Nesh1999
Предмет: Химия,
автор: Antonio2317