Предмет: Химия,
автор: sekenastaa
Визнач масову частку (%) металічного елемента у хімічній сполуці Са CO3.
Пожалуста помогитееееу меня осталось 40 мин
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
40%
Объяснение:
Mr(CaCO3)=40+12+48=100
Ar(Ca)=40
w(Ca)=40/100=0,4*100%=40%
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: TVM1
Предмет: Математика,
автор: Ali20151
Предмет: Алгебра,
автор: n1977god
Предмет: Математика,
автор: почемучка235
Предмет: Физика,
автор: Иудушка