Предмет: Химия,
автор: antonreva846
знайти кількість молів у 5,6г чадного газу
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(CO) = 5,6 г
Найти:
n(CO) - ?
M(CO) = 12 + 16 = 28 г/моль
n(CO) = m(CO) / M(CO) = 5,6/28 = 0,2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: vovhit
Предмет: Алгебра,
автор: Fips1
Предмет: Геометрия,
автор: Dollar2026
Предмет: Химия,
автор: Саноооо
Предмет: Обществознание,
автор: dimashaparenko